Login
Смс ( SMS - Short Message Servie (Служба коротких повідомлень)) - технологія, що дозволяє здіснювати прийом та відправку коротких текстових повідолмень, доступна на мобільних телефонах та інших мобільних пристроях. На даний момент входить у стандарт мобільного зв'язку.

Про технологію:
  • - Смс, як правило, доставляються протягом декількох секунд. Відправник може отримати звіт про доставку повідолмення
  • - Смс можна відправити на виключений телефон, або телефон, що знаходиться поза межами покриття. Як тільки адресат з'явиться в мережі, він отримає повідомлення
  • - Смс можна доставити абоненту, який в даний момент заянятий розмовою
  • - За допомогою розширеного стандарту EMS можна відправляти та отримувати не тільки текстові повідолмення, але й інші формати: зображення (картинки), музичні файли та ін.

Довжина повідомлення. Текст може складатися з алфавітно-цифрових символів. Максимальний розмір повідомлення в стандарті GSM — 140 байт (1120 біт). Таким чином, при використанні 7-бітного кодування (латинський алфавіт і цифри) можна відправляти повідомлення довжиною до 160 символів. При використанні 8-бітного кодування (німецька, французька мова) можна відправляти повідомлення довжиною до 140 символів. Для підтримки інших національних алфавітів (китайського, арабського, українського та ін) використовується 2-байта, кодування UTF-16 (Unicode). Таким чином, SMS, написане кирилицею, не може перевищувати 70 знаків.
В стандарті також передбачен овідправляти сегментовані повідомлення. В таких повідомленнях в заголовку користувацьких даних розміщується номер сигменту і їх кількість. Максимальна довжина сегменту при цьому зменшується за рахунок цих даних. Як правило, кожен сегмент такого повідомлення тарифікується як окреме повідомлення.

Shadow
Shadow

Залишіть, будь ласка, своє враження від сайту, щоб ви хотіли ще побачити на сайті.
Ваша думка для нас дуже важлива!"